Dlaczego warto zatrudnic fotografa

Dlaczego warto zatrudnic fotografa

Mimo to, niektórzy eksperci uważają, że zmniejszanie formatu telewizyjnego ze zjawiskiem drugiego ekranu jest nieuniknione. A Facebook nie jest jedyna platforma społecznościowa robić. Twitter jest już oferując Tweet reklamy, które pokrywają się z programów telewizyjnych.

Główną zaletą Facebooka, który po prostu może być przepustką do coraz marki big-budżetowych zwracać uwagę, jest jego dogłębne zrozumienie zachowań użytkowników w czasie rzeczywistym. Z Graph Search, Facebook trwa potęgę wyszukiwania na nowy poziom, pozwalający na różne parametry, aby zapewnić super dopracowane wyniki wyszukiwania. W połączeniu ze zrozumieniem w czasie rzeczywistym, co użytkownicy robią w ich kanałów informacyjnych w czasie rzeczywistym, wynik jest dość imponująca, umiejętność kierowania, że ??prawie równych.

To prawdziwa podrzucać w górę, ale to, co jest oczywiste jest to, że platforma reklamowa Facebooka wideo nie jest osiągalny dla przeciętnego PPC reklamodawcy. To jest coś zobaczysz pokroju Doritos i Budweiser kapitalizacji. A ponieważ reklamy cyfrowe wbudowane funkcje do natychmiastowej odpowiedzi, reklamodawcy prostu może skorzystać z możliwości, aby użytkownik kliknie na reklamę bezpośrednio z poziomu ich Facebook kanałów informacyjnych, wykorzystując kupony rabatowe, konkursy i inne oferty.

Prawdziwe pytanie polega na reakcji użytkownika. Do tej pory, masywne zmiany układu nie przeszły również z użytkownikami Facebooka. Jak reagują na ich dalsze monetized z przerwami do swoich regularnych działań społecznościowych?

Artykuł napisany przez: