Najslynniejsze zdjecia slubne

Najslynniejsze zdjecia slubne

Europejczycy: Kiedyś pierścień, który jest najbardziej zbliżone do naszych bieżących dziennie pierścionki zaręczynowe, ale nazwał go Posey Pierścień. Symbolizuje wieczną więź i dano do bliskiej osoby jako obietnicę wierności i miłości.

Amerykanie: W czasach kolonialnych, biżuteria miała sens bezwartościowości moralnego więc zamiast przy użyciu pierścienia, gilz dano. Gdy para była małżeństwem, dno gilzy usunięto tworząc rodzaj obrączkę.

Kiedy pierścionek zaręczynowy wchodzą w grę?

Jak widać, nie było kiedyś dwa pierścienie zajmujące się tym symbolem wieczności. Jednak wokół XIV i XV wieku, Royals rozpoczęła wymianę pierścionek zaręczynowy, ale dlatego, że były tak drogie, tylko bogaci mogli sobie na nie pozwolić. Dopiero w ostatnich stuleciach nie stają się popularnym symbolem zaangażowania dodając obrączkę w dniu ślubu.

Teraz, gdy wiesz trochę o historii ringu, będziemy wracać do pierwotnego pytania: Dlaczego ona ma na sobie dwa pierścienie?

Pierwszy pierścień jest pierścionek zaręczynowy i jest udzielone dziewczynki jako propozycja dla zaangażowania i przyszłego małżeństwa. Pierścień ten ma na ogół środkowy kamień lub kilka większych kamieni. Podczas zaangażowania, to jest typowe dla człowieka, aby nie nosić pierścionek, ale w naszym społeczeństwie niektórzy ludzie nie zdecydują się nosić pierścień w okresie zaręczynowy.

Drugi pierścień nazywany jest obrączkę i wymieniane podczas ceremonii pierścienia na weselu. Podczas ceremonii, dziewczyna nosi jej pierścionek zaręczynowy na jej prawym palcu. Po zakończeniu ceremonii i jej obrączka jest na jej lewą rękę, ona następnie przenosi go do lewej ręce, umieszczając ją na czubku obrączkę. Obrączkę nosi się bliżej dłoni jako symbol, że małżeństwo jest większe zaangażowanie niż zaangażowania, a więc powinny być noszone bliżej do jej serca.

Mam nadzieję, że to była zabawna sesja trochę historii dla was wszystkich i następnym razem, gdy spojrzeć na ten piękny pierścień, będzie zrozumieć zaangażowanie dokonanych Twój mąż, żona lub narzeczony i zrozumieć he symbolikę za ring!

Artykuł napisany przez: http://danel-hurt.pl/spodnie-damskie,data,212,0.html