Zareczyny na fotografii

Zareczyny na fotografii

Mam wielkie pytanie od pana młodego w tym tygodniu, pytając, dlaczego dziewczęta noszą dwa pierścienie na swoim palcu. A ponieważ myślałem, że to wielkie pytanie – większość ludzi po prostu to zrobić, ale nie wiem, dlaczego – Chciałem odpowiedzieć na nim widoczna dla wszystkich! Teraz pewnie mógłbym odpowiedzieć na to pytanie w jednym prostym zdaniu, ale to nie będzie dużo zabawy! Więc mamy zamiar zacząć od historii ślubne i zaręczynowe pierścionki!

Co oznacza pierścień symbolizuje?

Generalnie należy przyjąć za pewnik, kiedy nasi chłopcy dostać się na jedno kolano i oferują nam wspaniały diament. To jest po prostu to, co mamy robić, prawda? No faktycznie, nie ma wiele sensu za ring i jej symboliki. Kształt pierścienia (krąg) symbolizuje miłość, zaangażowanie, i wieczność. Jestem pewien, że usłyszał officiant opisują to podczas ceremonii, ale ponieważ jest to kompletny krąg, nigdy nie ma początku ani końca – symbolizujące swoją wieczną miłość i zaangażowanie do swojego partnera.

Jak to się wszystko zaczęło?

Cóż, istnieje wiele Początki ringu i oczywiście nie wiemy, który rozpoczął się pierwszy, ale istnieją różne tradycje w różnych kulturach i myślę, że to jest zabawa, aby dowiedzieć się, gdzie to wszystko się zaczęło!

Egipcjanie: obrączkę najczęściej uważa się, że pochodzi obliczskladkeac.pl/ubezpieczenie-samochodu-kalkulator/ w Egipcie! Korzystanie z roślin, to oni związać je w koło i umieść je na czwartym palcu lewej ręki, uważa się za jedyny palec z żyły, które prowadzą do serca.

Rz: Jeszcze umieszczenie pierścienia na czwartym palcu pierścień symbolizuje „własność” kobiety do mężczyzny, według Rzymian.

Azjaci: Używali co nazwano pierścień logiczna. Kiedy ich mężowie byli daleko, oni umieścić pierścień puzzle na swoich żon. Jeśli żona usunęła pierścień, został zbudowany, aby zwinąć po usunięciu więc mąż wiedział, po powrocie, że usunął go.

Artykuł napisany przez: