Ciekawe pomysly na slub

Ciekawe pomysly na slub

Pamiętajmy te wszystkie nadużywanych cytaty, Instagram clichĂ © s, źle zrobione Autoportrety i rzeczy podobnych. Sprawdzimy nasze społeczne karmi codziennie, a to nie jest przepełnienie naprawdę lepiej.

Bycia w internecie 24/7

Jaki jest koszt stale on-line? Teraz, każdy ma co najmniej jeden telefon komórkowy, smartfon, to po prostu oczekiwać, że jesteśmy zawsze online, gotowy, aby odebrać telefon lub Skype, gotowy, aby dowiedzieć się, że jest kolejne zadanie dla nas obsłużyć. To jak działa 24/7, jak nigdy wychodzenia z biura. Nigdy nie powinniśmy zapominać, że najcenniejsze są te chwile spędzamy z naszymi rodzinami i przyjaciółmi (nie online), a te chwile, nie może stać się rzadsze.

Roztargnienia PRACY

Chociaż aplikacje produktywności zwiększyć własną wydajność w pracy, aplikacje społecznościowe mogą łatwo zmniejszyć ją z taką samą prędkością. Jeśli chodzi o skupienie się http://epo-serwis.pl/serwis_opon.php na zadaniu, to nie lada wyzwanie dla każdego. Chociaż możemy robić rzeczy łatwe i szybkie, a także szybko i łatwo jest odwrócić naszą uwagę. Niekończące się powiadomienia, gdy włączone są prawdziwym minusem smartphone użytkowania. Prawdopodobnie ich wyłączenie będzie dążyć do zmniejszenia się pokusie sprawdzenia smartfon jeszcze raz.

NIEPOKÓJ

Czy czujesz lęk, gdy bateria się skończy? Oznacza to, że nie są już w stanie spojrzeć jeszcze raz za pośrednictwem paszy i można przegapić coś ważnego – albo tylko pozornie ważnego. To może stać się siłą napędową, która pozwoli nam sprawdzić go w kółko.

Inna strona lęku jest aktualizacja, która została wywołana na nas przez producentów urządzeń i gadżetów krótkim cyklu. Każdy nowy iPhone sprawia, starszy już do przeszłości; Urządzenia, które działają Android 2.3 Gingerbread są również uważane za przestarzałe, choć nadal utrzymuje znaczny udział. Potrzebujemy nowych urządzeń, aby nadążyć za tempem technologii.To tempo nie tylko utrzymuje ten lęk podpałkę, ale również uderza w nasze portfele. Więc ta pokusa jest warta toczy. Wielu fanów iPhone pominąć iteracji lub dwa i są w porządku z tym.

Mobilne gadżety mocno przejęty naszym życiu, wszystkie wygody i funkcjonalności, które oferują. Problemem jest to, że łatwo jest zgubić się w ogromnych ilości informacji, a wiele z nich nie będzie oznaczać, że naprawdę dużo dla nas. Może nie możemy złamać smartphone uzależnienia – to zbyt kuszące, aby mieć wszechwiedzący i wszystko robi urządzenie w kieszeni. Pomaga nam przejść przez codziennej rutyny, utrzymywanie kontaktu z ludźmi, których kochamy, czytając o rzeczach, które są zainteresowane – to wszystko zdecydowanie na lepsze. Ale to jest niewłaściwe to na gorsze, bez względu na to, czy mówimy o urządzeniach mobilnych lub cokolwiek innego. A jak jest mobilna wpływa własne życie?

Artykuł napisany przez: http://motoperfekt.pl/akcesoria-motocyklowe-cross