Czy dzielic sie slubnymi zdjeciamia na Instagramie

Czy dzielic sie slubnymi zdjeciamia na Instagramie

Social media jest wszędzie i Twoja firma jest prawdopodobnie go używać, ale używasz go dobrze? Następnym razem, gdy wykazują ze swoimi stoisk wystawienniczych, należy rozważyć użycie konta Facebook, Twitter i Instagram a nawet na swoim blogu w tych unikalnych sposobów zwiększenia widoczności i promować swój biznes.

Zwiększ góry przez publikowania zdjęć swojego sztabu Targów Pracy

wulkanizacja tychy

Jeśli masz handlową personel pokaz pracy dostarczonego przez miejsce, zapytać, czy można zrobić kilka zdjęć podczas procesu instalacji i umieszczać je na swoich kontach. Jeśli pracownicy targi pracy ma swoje własne Twitter, Instagram, Facebook lub innych kont social media, oznaczyć je i uzupełniać je na ich ciężką pracę i poświęcenie. To bardzo prosta czynność może zwiększyć oczekiwania i emocje dla zwiedzających, ale jest to również doskonała reklama dla firmy targów pracy, więc istnieje duża szansa, że ??będą skakać na możliwość. Jeśli nie ma przewidzianego zespół zakładaniem wyświetlaczu targach razem, robić zdjęcia swoich własnych pracowników.

Zachęcić ludzi do odwiedzenia Wyświetlanie ogłaszając Specjalne Konkursy

Prezenty są oczekiwana część wyświetlacza targach, ale to nie znaczy, że trzeba trzymać się z nudnych starych długopisy, notesy lub innych wspólnych prezenty. Zamiast korzystać z mediów społecznościowych, aby duży splash i oddać coś dużego do swoich zwolenników. Zaproś gości do zatrzymania swojej budki i dać swoim pracownikom specjalne słowo kodu należy wprowadzić, aby wygrać większe, bardziej ekscytujące nagrody. Często te mogą być komputery, tablety, odtwarzacze MP3 i innych elektronicznych gadżetów , ale jeśli masz mało funduszy, należy rozważyć rozdaje produkt lub usługę z własnej firmy. Nie trzeba się martwić o układanie sporo gotówki do nagrody, a może po prostu zdobyć kilka nowych klientów w procesie!

Artykuł napisany przez: